User Tools

 

uscmc:space_seal_team

:only for SST members

Witamy w Siłach Specjalnych USCMC

Na poniższych stronach jest przedstawiona historia oddziału SST III. Jest to jeden z trzech oddziałów Sił Specjalnych USCMC. Oddział ten powstał w latach czterdziestych. Pełnił on funkcję typowego oddziału antyterrorystycznego, w przeciwieństwie do grup bojowych SST I i SST II. Po kilku latach czynnej służby, jednostka ta zyskała status jednostki pomocniczej, do akcji wróciła po siedmiu latach.

Żołnierze SST III są najlepiej wyszkolonymi ludźmi do odbijania statków kosmicznych. Na wielu ćwiczeniach i prawdziwych akcjach jednostka ta dowiodła że nie ma sobie równej. Jedynie kanadyjska G4SA oraz wyspecjalizowane oddziały ochrony kosmicznej mają podobnąskuteczność podcas walki na pokładach wielkich statków kosmicznych.

Cały materiał umieszczony na stronach poświęconych SST III zawdzięczam Wojtasowi, który prowadził kampanię dla żołnierzy Space Seal Team III. Materiały opisujące żołnierzy, raporty z treningów oraz misji służyły jako materiały pomocnicze na sesjach. Podsumowania wykonanych misji są raportami, jakie pojawiły się u niego na sesjach.

Uwaga: Prawdziwa historia oddziału SST III znajduje się tutaj. Jest to oddział reaktywowany 7 lat po czasie, wktórym prowadził Voytass. W tej chwili żołnierze SST III sąnajlepsi jesli chodzi o walkę na pokładach statków (wąska specjalizacja).


Historia oddziału

Dowództwo

Skład SST III

Trening

uscmc/space_seal_team.txt · Last modified: 2007/01/03 21:57 (external edit)